Hızlı İletişim

  • İsim
  • Email Adresi
  • Telefon
  • Şehir
  • Mesaj
  •  
Horlama Tedavi

Fiyat ve Ücretler


Horlamaya burundan başlamak üzere, burun, geniz, boğaz bunların hepsi anatomik olarak horlama için bir etken olabilir.Enfeksiyonlar sırasında burun etlerinin büyümesi, çocuklarda geniz etinin büyümesi horlamayı artıran bir etkendir. Daha aşağıya inecek olursak, boğazda bademciklerin şişmesi, yumuşak damağın ödemlenmesi horlamayı artırıcı etkenlerdir. Bunlar alerjik reaksiyonlardan ve enfeksiyonlardan olabilir. Bunlar belirgin olarak horlamayı artıran nedenlerdir. Enfeksiyonun geçmesi ile birlikte bu dokular eski hacimlerine dönmesi ile birlikte horlama azalacaktır. Dil kökü veya yumuşak damak için alerjik reaksiyonlarda doğrudan horlama üzerine geçici olarak artıp azalan etki çok sık görülen bir şey değildir.

Horlama protezi düzenli kullanıldığında, yutak bölgesinde horlamaya neden olan sarkmış yumuşak dokunun zaman içinde tekrar toparlanmasını, tekrar sertleşmesini sağlar. Horlama protezi ile gerginliklerini kaybetmiş olan kaslar tekrar eski güçlerine ulaşır ve solunum yolundaki tıkanma ortadan kalkar.

Horlama protezi tüm dünyada horlama sorununa karşı etkin ve güvenli bir şekilde kullanılan üstün teknoloji ürünü bir horlama önleyici aparattır. Horlama protezi zararsız ve kokusuzdur. Yan etkisi yoktur. Etkin, güvenilir ve kolay uygulanabilen bir yöntemdir.Anlık değil, çözüme yönelik bir üründür. Hiçbir cerrahi müdahele gerektirmeden, büyük bedeller ödemeden, zahmetsizce horlamanızdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Horlama Tedavisi Horlama Protezi